Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 WoW (World of Warcraft) i ostale igre

Ići dole 
+2
b4ja
Craz
6 posters
AutorPoruka
Craz




Broj poruka : 5
Godina : 37
Datum upisa : 19.04.2008

WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 11:16 pm

Evo da ja otvorim ovu svastaru... Very Happy

Dakle sami naslov kaze o cemu se radi.
Dali je mozda netko vec igrao ili jos igra WoW ?
Po meni najbolji MMORPG ikada napravljen.

Koje jos igre igrate (bilo koje vrste), koje su Vam ostale urezane u pamcenje
ili koje su Vam najbolje koje ste ikad igrali ??

Nedavno sam krenuo igrat Assassin's Creed i mogu reci da je igra fenomenalna. Very Happy

Ajmo malo rasprave.. Very Happy bounce
Nazad na vrh Ići dole
b4ja




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.04.2008

WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: Re: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 8:49 pm

gle wow je dobar.. al definitivno dota pawna... najorginalnija igrica koja postoji.. prije bio na pvpgn.. al sad samo na gg.cu.. igra ju jos itko?
Nazad na vrh Ići dole
cobi63




Broj poruka : 12
Datum upisa : 19.04.2008

WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: Re: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 10:45 pm

ma ljudi travijan je zakon ja igram travijan na 2 servera i iskudtvo mi pomaze u ikariamu,a takodje i gladiatus
Nazad na vrh Ići dole
Mirza92




Broj poruka : 1
Godina : 32
Datum upisa : 14.05.2008

WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: Re: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 7:20 pm

Ja takodje igram wow i prilicno je dobra igra....Igram na titan funserver....Igra li ko na titan serveru??? ;-)
Nazad na vrh Ići dole
odisej

odisej


Broj poruka : 26
Godina : 42
Datum upisa : 22.04.2008

WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: Re: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitimePet Maj 16, 2008 1:09 am

sto se on line igara tice igram jos batleknight i mogu reci da je poprilicno zarazna.
Nazad na vrh Ići dole
_suFFiciEnt_

_suFFiciEnt_


Broj poruka : 3
Godina : 36
Datum upisa : 05.05.2008

WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: Re: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 4:22 pm

ovako, ja pored ove na netu igram jos i gladiatus na s1, battleknight na s1

moram da kazem i da mi se svidja Assassin's Creed, ali posto mi je slab komp ne mogu da je igram Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





WoW (World of Warcraft) i ostale igre Empty
PočaljiNaslov: Re: WoW (World of Warcraft) i ostale igre   WoW (World of Warcraft) i ostale igre Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
WoW (World of Warcraft) i ostale igre
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Van teme :: Svaštara-
Skoči na: