Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nick-ovi koje koristite

Ići dole 
+7
Wolfen
Neko
odisej
Kreker
Thormaster
Tarkin
Afterburner
11 posters
AutorPoruka
Afterburner

Afterburner


Broj poruka : 76
Godina : 33
Datum upisa : 20.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 9:02 pm

Evo, iz čiste znatiželje: Što vas je inspiriralo da si date nick koji trenutno koristite?

Moj Afterburner je zato jer volim vojne mlazne avione, pogotovo F/A-18 Hornet Very Happy
A oni imaju posebnu mogućnost "dodatnog sagorjevanja" koje daje veće ubrzanje i veću potrošnju goriva Very Happy

Sljedeći molim! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tarkin




Broj poruka : 26
Datum upisa : 19.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 10:17 pm

Admiral Tarkin iz Star Warsa, veliki strateg...na višoj poziciji od Darth Vadera Smile Careva desna ruka
Nazad na vrh Ići dole
Thormaster

Thormaster


Broj poruka : 16
Datum upisa : 06.05.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 12:05 pm

Vrlo sam zagrijan za mitologiju, pa od tud Thor, koji je nordijski bog! Nastavak master mi je preporucila frendica, posto nisam jedini koji se thora sjetio za nick!!
A sve moje kolonije u prijevodu znace odanost! Chuusei na japanskom, Imanadari na hinuu, Kesetiaan na indonezijskom i Nazzema na svahiliju!
Nazad na vrh Ići dole
Kreker

Kreker


Broj poruka : 12
Godina : 33
Datum upisa : 10.05.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 5:13 pm

ja sebe nisam nazvao Kreker zbog cracka već zbog keksiju(krekeri), predobri keksi!!!!! king king
Nazad na vrh Ići dole
Afterburner

Afterburner


Broj poruka : 76
Godina : 33
Datum upisa : 20.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 6:10 pm

E Tarkin, Tarkin, znao sam ja da si ti tamna strana Razz
Thormaster, sljedeću koloniju možeš nazvat Semper Fi Very Happy (Semper Fidelis)

Kreker, meni najbolji su oni od sira VIC geek
Nazad na vrh Ići dole
odisej

odisej


Broj poruka : 26
Godina : 42
Datum upisa : 22.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: odisej   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePet Maj 23, 2008 1:16 pm

mislim da stvarno nema potrebe objasnjavati ko je Odisej. Svi znaju za njega. A posto je ovo igra drevnog sveta, putovanja preko mora... ja uzeo za nick Odisej, sto me je jako zacudilo jer u svim igrama uzimam Petar Groznyi (Petar zbog mog imena a Groznyi od Ivana Groznog)
Nazad na vrh Ići dole
Neko

Neko


Broj poruka : 42
Datum upisa : 19.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePet Maj 23, 2008 3:16 pm

Ja sam se kristio "Neko" jer mi nije pala nijedna pametana ideja. Obicno koristim Triple H ali cinilo mi se da nije nekako prikladan nik za ovu igru.
Sad se bunim sa ovim neko kad dodju kruzne poruke tipa: "ima li neko sumpora" lol!

Moracu da se prekstim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thormaster

Thormaster


Broj poruka : 16
Datum upisa : 06.05.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:35 pm

Afterburner ::
E Tarkin, Tarkin, znao sam ja da si ti tamna strana Razz
Thormaster, sljedeću koloniju možeš nazvat Semper Fi Very Happy (Semper Fidelis)



Hvala, vec je na popisu!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Wolfen

Wolfen


Broj poruka : 16
Datum upisa : 19.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 12:17 pm

Nick-ovi koje koristite Wolfenzt2

Film - ime je dobio po wolf+men = wolfen Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Image




Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 6:38 pm

moj nick image, prije nekoliko mjeseci gledao sam neku reklamu u kojoj je bilo prezentiranje nekog frizerskog salona koji se zvao image, a tada sam ocajnicki trazio neki nik pa eto Very Happy otuda naziv
Nazad na vrh Ići dole
force




Broj poruka : 64
Datum upisa : 22.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 1:10 am

Jel vam poznato Smile

Let the FORCE be with you Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
Gabrijel007

Gabrijel007


Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.06.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Moj nick   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePon Jun 02, 2008 3:13 pm

pa neznam jednostavno mi je palo nesto na pamet sa james bondom 007 posto ja gram call of duty 4 pa tamo mi je isto taj nick mocan mi je skroz
Nazad na vrh Ići dole
Gabrijel007

Gabrijel007


Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.06.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePon Jun 02, 2008 3:17 pm

lol! affraid :sVery Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afrouspect: Suspect Rolling Eyes Embarassed affraid Sleep queen farao
Nazad na vrh Ići dole
odisej

odisej


Broj poruka : 26
Godina : 42
Datum upisa : 22.04.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePon Jun 02, 2008 9:40 pm

Bila jednom četvorica po imenu Svako, Neko, Biloko i Niko.
Trebalo je obaviti jedan vrlo važan posao i Svako je mislio da će ga Neko obaviti.
Biloko je to mogao učiniti, a Niko nije hteo.
Neko se zbog toga naljutio jer je to bio posao za Svakoga. Svako je opet mislio da bi ga Biloko mogao obaviti, ali Niko nije shvatio da ga Neko ne želi obaviti.
Na kraju je Svako krivio Nekoga jer Niko nije učinio ono što je mogao napraviti Biloko.
Nazad na vrh Ići dole
Snake

Snake


Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2008

Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitimePon Jun 16, 2008 4:56 pm

moj nije "Snake" zato jer obozavam zmije vec zbog meni naj,naj,naj serijala igrice:Metal Gear Solid


A I SVUGDJE GA KORISTIM!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nick-ovi koje koristite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nick-ovi koje koristite   Nick-ovi koje koristite Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nick-ovi koje koristite
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji Browser koristite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Van teme :: Svaštara-
Skoči na: